راه تغییر وضع موجود از شرکت در انتخابات و انتخاب درست می گذرد

0

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که ناراضی هستند برای تغیر اوضاع باید در انتخابات شرکت کنند و انتخاب درستی انجام بدهند.

راه تغییر وضع موجود از شرکت در انتخابات و انتخاب درست می گذرد

به گزارش کی آشیان، سید جواد ساداتی نژاد شامگاه جمعه در جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کاشان اظهار کرد: حضرت امام پرچمدار حق خواهی و آزادی خواهی درعصر ما بود و اتفاقی را خلق کرد که هیچکس قبل از آن نتوانسته بود خلق کند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه، مردم ما مقام معظم رهبری را دوست دارند و ولایتی هستند، تصریح کرد: اگر امروز دچار نارضایتی هستیم و بخشی از مردم ناراضی هستند ارتباطی به انقلاب ندارد بلکه مشکل در انتخاب های ما است.

وی افزود: آن هایی که عدم شرکت در انتخابات را به عدم صلاحیت ها ربط می دهند قطعا می دانیم این حرف ها از پایه و اساس اشتباه است و مردم بخاطر سوء مدیریت دولت دچار بحران های معیشتی شده اند.

ساداتی نژاد با اشاره به اینکه کسانی که ناراضی هستند برای تغیر اوضاع باید در انتخابات شرکت کنند و انتخاب درستی انجام بدهند، خاطرنشان کرد: افتخار ایران این است که انتخاب دست خود مردم است و اگر خطایی صورت گرفته در انتخاب است.

رئیس کمیسون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه، وقتی ارز دو نرخی می شود جز فساد و رانت چیزی عاید مردم نمی شود، ابراز داشت: در این دولت کشور از نظر مدیریت رها شده بود، سکه در کشور تاراج و ذخایر کشور را خالی کردند.

ساداتی نژاد با بیان اینکه، بارها با صدای بلند گفته ام آقای روحانی ما شغل جدید نمی خواهیم بلکه شغل مردم را از بین نبرید، افزود: در این دوره ارزش پول ملی ما چندین بار سقوط کرد دارایی مردم از بین رفت و مردم دربورس به خاک سیاه نشستند.

ساداتی نژاد ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها عدم اعتماد به آمریکا اعلام کرده است اما در مذاکرات تمام وقت خود و سرمایه کشور را در اختیار بیگانگان گذاشتند که به گفته مسؤولان دولت، نتیجه اعتماد به آمریکا خسارت محض بوده است.

رئیس کمیسون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، کشور نیاز به تغییر بزرگ دارد و به یک دولت انقلابی نیاز داریم، تصریح کرد:آقای رئیسی کاندیدای اصلح در این دوره است، امروز گوش دادن به شعار های بی حاصل خسته کننده شده است.

وی با بیان اینکه ما به شخصی نیاز نداریم که از پشت شیشه اتوموبیل ازمردم نظرخواهی کند بلکه به شخصی نیاز داریم که کنار مردم باشد، خاطر نشان کرد: مردم از فساد و رانت ناراحت هستند و به رئیس جمهوری نیاز داریم که فساد ستیز باشد.

ساداتی نژاد با اشاره به اینکه، کسانی که با امنیت غذایی مردم شوخی کنند، خائن هستند، گفت: در کشوری هستیم که می توانیم ۱۵۰ میلیون نفر را غذا بدهیم ، این دولت با سومدیریت باعث شد مردم ساعت ها در صف برای مرغ بایستند و در کشور قرارگاه مرغ تشکیل بدهیم.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پای صندوق رای آمدن مبارزه با فساد اقتصادی است، گفت : مردم ما در کاشان هوشمند هستند، اعتقادم این است ۹۱ هزار رأی مردم کاشان در دوره قبل و در این دوره طوفانی به پا خواهند کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.