افراد تهدیدکننده امنیت غذایی مردم خائن به کشور هستند

0

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: افراد تهدیدکننده امنیت غذایی مردم خائن به کشور هستند.

سیدجواد ساداتی نژاد شامگاه جمعه در مراسم گردهمایی حامیان آیت الله رئیسی در ستاد انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کاشان با اشاره به فرارسیدن ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد، اظهار داشت: امام خمینی (ره) پرچمدار بزرگ حق خواهی در دنیا بود و توانست قلوب آزادیخواهان جهان را مجذوب به خود کند.

افراد تهدیدکننده امنیت غذایی مردم خائن به کشور هستند

وی با بیان اینکه بعد از حکومت اسلامی مولا علی (ع) فقط امام خمینی (ره) توانست حکومت اسلامی ایجاد کند، ابراز داشت: یکی از دلایل عدم تشکیل حکومت اسلامی تا آن زمان عدم همراهی مردم بود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به همراهی مردم با امام امت، تصریح کرد: وقوع انقلاب بزرگ شیعی در ایران نتیجه تفاوت در درک و شعور و معرفت و آگاهی مردم ایران بود.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران امام را شناختند و اطراف او جمع شدند، بیان داشت: این اتفاق به واسطه پیوستی بود که بین مردم و حضرت امام خمینی (ره) اتفاق افتاد و ملت ایران همیشه همراه با امام در تمام سختی‌ها بودند.

ساداتی نژاد با بیان اینکه بعد از حضرت امام خمینی (ره) ارتباط مردم با رهبر معظم انقلاب مستحکم‌تر شده است، ادامه داد: در طول ۴۲ سال گذشته توطئه‌ها و دسیسه‌های زیادی بر علیه مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی رخ داد تا مردم را از امام امت جدا کند که شکر خدا تمام این فعالیت‌ها ابتر ماند.

وی با اشاره به اینکه مردم ما همه ولایتی هستند، تاکید کرد: مردم با انقلاب مشکلی ندارند بلکه مشکل اصلی در انتخاب‌های ما است که به واسطه این انتخاب‌ها افراد ناکارآمد زمام امور را در دست می‌گیرند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی نارضایتی مردم از شرایط کنونی را به دلیل سو مدیریت دولت دانست و افزود: سال ۱۴۰۰ سال سرنوشت سازی برای مردم ایران است چراکه مردم باید دولت و رئیس جمهور آینده خود را انتخاب کنند.

وی یکی از مهمترین حوزه‌های ناکارآمدی دولت را در امور اقتصادی و معیشتی مردم دانست و گفت: امنیت غذایی شوخی بردار نیست و افرادی که تهدیدکننده امنیت غذایی مردم هستند خائن به کشور و مملکت هستند.

ساداتی نژاد با اشاره به اینکه دولت کنونی برای اتخاذ یک تصمیم شده برای تأمین مرغ مردم چهار ماه کشور را معطل کرد، افزود: با سفره مردم نمی‌توان شوخی کرد.

وی با اشاره به اینکه ناکارآمدی دولت مردم را به صف مرغ کشاند، اظهار داشت: شرایط کشور با گونه‌ای شد که دولتمردان مجبور با تشکیل قرارگاه مرغ در کشور شدند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اما نگاه آیت الله رئیسی را به صنعت کشاورزی تحول آفرین دانست و ابراز داشت: آیت الله رئیسی ضمن اعتقاد به استقلال کشاورزی به شدت بر روی معیشت و امنیت غذایی مردم تاکید دارد.

وی با اشاره به اینکه فساد و بروکراسی اداری دو بال ناکارآمدی هستند، تصریح کرد: آیت الله رئیسی پیشتاز در مبارزه با فساد و معتقد به حذف بوروکراسی‌های خسته کننده اداری به خصوص برای صنعتگران و تولید کنندگان است که این موضوع را در عمل به اثبات رسانده است.

ساداتی نژاد با بیان اینکه آیت الله رئیسی ثابت کرده است که تحت هیچ شرایطی پا را از دایره اخلاق فراتر نمی‌گذارد، گفت: در شرایط کنونی کشور مردم به فردی نیاز دارند که فقط پشت میز ننشیند و در بین مردم برود و در میدان عمل کار مردم را راه بیاندازد که این مشخصات را می‌توان در آیت الله رئیسی دید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.