حضور حداکثری در انتخابات مشکلات را به تدریج رفع می کند

0

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به در پیش بودن انتخابات ۲۸ خرداد گفت: حضور حداکثری مردم و به خصوص جوانان در انتخابات وضع موجود را تغییر می دهد و مشکلات مختلف را به تدریج رفع می کند.

به گزارش کی آشیان، حجت الاسلام مرتضی چیت سازیان روز چهارشنبه در همایش بزرگ طلاب، روحانیان و یاران انقلاب در سالن همایش های حوزه علمیه امیرالمومنین (ع) آران و بیدگل با بیان اینکه ناامیدی و قهر در انتخابات معنا ندارد، افزود: انتخابات در این دوره از حساسیت ویژه ای برخوردار است، چرا که دشمنان با تبلیغات فراوان به دنبال کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات هستند.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی وظیفه داریم تا آخرین ساعت رای گیری در روز جمعه تک تک مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنیم، چرا که رای بالا دشمنان را ناامید می کند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: رهبر فرزانه انقلاب امشب دوباره در مورد انتخابات سخنرانی می کنند که تداوم این سخنرانی ها حاکی از شرایط ویژه کشور و لزوم حضور حداکثری در انتخابات دارد.

حضور حداکثری در انتخابات مشکلات را به تدریج رفع می‌کند

حجت الاسلام چیت سازیان تصریح کرد: کشور به دلیل تحریم ها و توطئه های دشمنان دارای مشکلات مختلف به خصوص اقتصادی است که یک شبه قابل حل نیست و نمی توان توقع معجزه داشت، البته انتخاب رییس جمهوری با رای بالا می تواند مشکلات را به تدریج رفع کند.

وی خاطر نشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو علاوه بر برخورداری از اهمیت فراوان برای نظام جمهوری اسلامی در حوزه بین الملل، در رونق حوزه های، علمی، اجتماعی، عمرانی و اقتصادی و رفع مشکلات کشور نیز تاثیر دارد.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری و میاندوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

آران و بیدگل با جمعیت افزون بر ۱۰۳ هزار نفر در فاصله ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.