آمار اپیدمی کرونا کاشان در 26 خرداد 1400 ؛ بدون فوتی و 17 ابتلای جدید

0

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند که ۱۱ نفر اهل کاشان هستند و مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ نداده است.

آمار کرونا کاشان ۲۶ خرداد؛ بدون فوتی و ۱۷ ابتلای جدید

سید علیرضا مروجی با بیان اینکه تاکنون ۱۸۳ هزار و ۱۶۱ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده اند، اظهار کرد: ۱۱ هزار و ۷۰۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند که ۱۱ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد همگی اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۸۷ سال و حداقل سن بستری ۳۳ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل شش بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۱۰۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۸۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۸ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: شش نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد چهار نفر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و دو نفر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: مورد فوتی در بیمارستان های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۲۱ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۲۴ هزار و ۳۰۸ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.