برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه انتخابات ۱۴۰۰ در کاشان

0

در آستانه انتخابات ۲۸ خرداد، مسابقه کتابخوانی کتاب «کف خیابون» به همت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان و با همکاری گروه معارف اسلامی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش کی آشیان به نقل از شبستان، دکتر محمد ناصحی در شمال استان اصفهان گفت: در آستانه انتخابات ۲۸ خرداد، مسابقه کتابخوانی با موضوع انتخابات به همت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان و با همکاری گروه معارف اسلامی این دانشگاه برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان افزود: این مسابقه با توجه به اهمیت مشارکت حداکثری در این دوره از انتخابات از متن کتاب «کف خیابون» نوشته محمدرضا حدادپور جهرمی برگزار شد.

ناصحی افزود: کتاب کف خیابون یک کتاب مستند داستانی است که در قالب یک داستان امنیتی سیاسی و با قلمی توانا به بیان پشت پرده برخی مسائل مربوط به انتخابات می پردازد.

این استاد دانشگاه بیان داشت: مستند داستانی کف خیابون که از خودکشی نوجوانی به نام افشین به دلیل بی بند و باری های خواهر و مادرش آغاز می شود، با درایت، کاردانی و فداکاری نیروهای امنیتی به شناسایی سازمانهایی مانند MI6 انگلیس و موسسه تحقیقاتی مطالعات بنیادی خاورمیانه در پاکستان منجر می شود که در زیر پوشش مزون، شو و … فعالیتهای گسترده خود را برای فتنه و کودتا در انتخابات سال ۸۸ سازماندهی می کنند.

دکتر محمد ناصحی در ادامه گفت: این داستان تاثیر چشمگیری بر خوانندگان خود دارد به گونه ای که از نظرسنجی های شرکت کنندگان این مسابقه کتابخوانی بر می آید همه مخاطبان این کتاب، از جذابیت و تاثیرگذاری مثبت آن بر آراء و افکارشان سخن گفته اند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان تصریح کرد: در این مسابقه کتابخوانی بیش از ۳۰۰ تن از دانشجویان شرکت کرده اند که به ۳۳ نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.