دادستان کاشان: انتخابات یکی از مظاهر بارز مردم سالاری دینی است

0

دادستان عمومی و انقلاب کاشان گفت: انتخابات نقش بسیار مهمی در تثبیت جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های داخلی و بین المللی دارد.

روح الله دهقانی

روح الله دهقانی در گفت وگو با خبرنگار فارس در کاشان، بابیان اینکه، مسلماً انتخابات یکی از مظاهر بارز مردم سالاری دینی است، اظهار کرد: این امر، نقش بسیار مهمی در تثبیت جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های داخلی و بین المللی دارد.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کاشان با اشاره به اینکه، ملت بزرگ ایران همواره در این چهل ودو سال از حکومت صالحان الهی، پشتیبان و حامی اصلی انقلاب اسلامی بوده اند، افزود: در برهه های مختلف سیاسی و اجتماعی با استعانت از منویات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از این عرصه های سخت و دشوار عبور کرده و به صیانت از اسلام و ارزش های جهادی پرداخته است.

وی بابیان اینکه، بدون تردید هدف اصلی دشمنان ملت ایران و در رأس آن ها آمریکای جنایتکار از اعمال فشارهای همه جانبه به ملت ایران، دلسرد کردن مردم از پیمودن مسیر پر خیر و برکت انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: مشارکت عمومی مردم ضامن امنیت و سربلندی کشور است و حضور مثل سنوات گذشته مردم عزیز ما در پای صندوق های رأی، افتخار بزرگی برای ملت ایران خواهد بود.

دهقانی با اشاره به اینکه، مردم شریف و انقلابی و شهیدپرور کاشان مانند ملت ایران علی رغم تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری، شورای اسلامی شهر کاشان شرکت می کنند، تصریح کرد:مردم با انتخاب افرادی اصلح در مدیریت خرد و کلان کشور، فرصت های جدیدی را برای پیشرفت و توسعه ایران عزیز ایجاد خواهند کرد.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.