ساداتی نژاد: مشارکت مردم در میدان انتخابات ستودنی است

0

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه ملی مشارکت ملت شریف ایران در میدان انتخابات ستودنی است.

نماینده مجلس: مشارکت مردم در میدان انتخابات ستودنی است

به گزارش کی آشیان به نقل از ایرنا، سیدجواد ساداتی نژاد روز شنبه با تبریک انتخاب دولت جدید افزود: با وجود تلاش های فراوان و اجرای برنامه های مختلف دشمنان، هموطنان عزیز با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی مثل همیشه به میدان آمدند و حماسه بزرگ حضور آفریدند که جای تبریک و تشکر دارد.

وی با تاکید بر اینکه ملت همیشه بیدار و فهیم ایران با وجود فرافکنی های دشمنان نظام در ایجاد ناامیدی پای صندوق های رای آمدند، اظهار داشت: اقدام مردم که همیشه پای کار نظام و انقلاب بوده و هستند و با حماسه حضور، اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشیدند، ستودنی است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم ایران با رای دادن خود و اقتدا به کلام شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر اینکه «ایران حرم امام حسین (ع) است» از حریم نظام و اقتدار و عزت وطن دفاع کردند.

ساداتی نژاد خاطر نشان کرد: همانطور که مردم لطف کردند اکنون نوبت مسوولان است که در قبال اعتماد و اهتمام مردم کار و خدمت خود را به نحو احسن انجام دهند.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری و میاندوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۸ خرداد ماه برگزار شد.

جمال عرف معاون وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات دقایقی پیش اعلام کرد: از مجموع ۲۸ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر آرای ماخوذه سید ابراهیم رییسی با ۱۷ میلیون و ۸۰۰ هزار رای پیشتاز سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.