فرماندار ویژه کاشان: مدارس محل اخذ رای شنبه تعطیل است

0

فرماندار ویژه کاشان با اشاره به برگزاری انتخابات روز جمعه ۲۸ خرداد گفت: مدارس محل اخذ رای در این شهرستان روز شنبه (امروز) تعطیل است.

فرماندار ویژه کاشان: مدارس محل اخذ رای شنبه تعطیل است

به گزارش کمیته روابط عمومی، اطلاع رسانی و تبلیغات شورای انتخابات کاشان، علی اکبر مرتضایی افزود: کارکنان آموزشی، اجرایی و دانش آموزان مدارس شعبه اخذ رای لازم نیست در واحدهای آموزشی حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: با توجه به درخواست برخی از آموزشگاه ها که ثبت نام و پذیرش آنها از طریق آزمون و مصاحبه انجام می شود، مقرر شد این موضوع با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به خصوص با نوبت بندی و رعایت فاصله و کنترل حاضران، انجام و از تجمع افراد جلوگیری شود.

وی ادامه داد: مقرر شده است دانشگاه های شهرستان کاشان نیز همکاری لازم در تغییر زمان برگزاری آزمون های پیش بینی شده در روز شنبه (امروز) برای دانشجویانی که در ستادهای انتخابات و شعب اخذ رای با تایید و گواهی فرمانداری شهرستان فعالیت می کردند انجام دهند.

انتخابات رییس جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸۱ شعبه اخذ رای شهرستان کاشان برگزار شد و در این شعبه ها ۲۶۳ صندوق ثابت مستقر ابود؛ همچنین ۱۸ صندوق سیار نیز در سرتاسر شهرستان کاشان برای انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده بود.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری و میاندوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه 28 خرداد ماه برگزار شد.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.