کاشان گرم ترین نقطه استان اصفهان

0

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش یک تا دو درجه دمای هوای اصفهان در ۲۴ ساعت آینده خبر داد و گفت: طی این مدت کاشان با ۴۲ درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان خواهد بود.

کاشان گرم ترین نقطه استان اصفهان

به گزارش کی آشیان، ابراهیم هنرمند اظهار کرد: نقشه های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتا پایدار طی سه روز آینده در سطح استان است. براین اساس طی این مدت در بیشتر مناطق استان آسمان صاف، وزش باد نسبتا شدید و در مناطق شمال شرق و مرکز استان وزش باد همراه با گرد و خاک محلی پیش بینی می شود، در مناطق غربی نیز در ساعات بعد از ظهر گاهی افزایش ابر انتظار می رود.

وی با بیان اینکه دمای هوا در بیشتر مناطق استان طی ۲۴ ساعت آینده یک تا دو درجه کاهش خواهد داشت، گفت: دمای هوای شهر اصفهان امروز در گرم ترین زمان به ۳۸ درجه سانتیگراد و کمینه فردا صبح به ۲۰ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزود: طی این مدت گرم ترین شهر استان، کاشان با ۴۲ درجه سانتیگراد و خنک ترین شهر بوئین و میاندشت با ۱۴ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

وی با اعلام اینکه دمای هوا در استان اصفهان طی چند روز آینده تغییر محسوسی ندارد، تصریح کرد: بعد از کاهش دمایی که امروز و فردا صبح داریم، طی این هفته شاهد تغییر زیادی در دمای هوای اصفهان نخواهیم بود.

هنرمند به وزش باد نسبتا شدید در مناطق شرقی استان اشاره و خاطرنشان کرد: وزش باد در مناطق شرقی و مرکز استان ممکن است همراه با گرد و خاک باشد، اما در حد هشدار نیست.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.