نوروزی: باشگاه رعد پدافند از آیندگان تنیس روی میز حمایت می‌کند

0

کاپیتان تیم تنیس روی میز باشگاه رعد پدافند هوایی کاشان گفت: به نظرم فدراسیون تنیس روی میز باید از باشگاه رعد پدافند تقدیر و تشکر کند چرا که از آیندگان تنیس روی میز حمایت می کند.

نوروزی: باشگاه رعد پدافند از آیندگان تنیس روی میز حمایت می‌کند/ با شایستگی نایب قهرمان شدیم
به گزارش کی آشیان به نقل از تسنیم، افشین نوروزی درباره برگزاری مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز اظهار داشت: شرایط کرونایی حاکم بود اما مسابقات برگزار شد. برای اولین سال عضو تیم رعد پدافند هوایی کاشان بودم که این تیم در سال های گذشته مقام سوم ایران را در کارنامه افتخارات خودش داشت ولی امسال هدف حضور در فینال بود که خدا را شکر موفق شدیم دور مقدماتی را بدون شکست پشت سر بگذاریم و بدون باخت تا فینال رسیدیم. ما تیم خوبی چون شهرداری کرج را شکست دادیم و در نهایت نایب قهرمانی را به دست آوردیم.

وی درباره شکست تیم خوب شهرداری کرج در نیمه نهایی خاطرنشان کرد: در دور مقدماتی، در گروهی که حضور داشتیم که تیم فراسنج تهران که قهرمان لیگ برتر شد با ما همگروه بود و شهرداری کرج در گروه دیگر حضور داشت. قبل از شروع لیگ بازی تدارکاتی با شهرداری داشتیم و در آن مسابقه شکست خوردیم. از همانجا متوجه این شدیم که برای موفقیت و شکست تیم شهرداری باید تمرینات بهتری را در قالب تیم داشته باشیم. شناخت خوبی هم از این تیم پیدا کردیم. تمرینات خوب و ارنج خوب و آماده سازی خوبی داشتیم و سر آخر این تیم را در نیمه نهایی و در 2 بازی رفت و برگشت از پیش رو برداشتیم و فینالیست شدیم.

عضو تیم تنیس روی میز باشگاه رعد پدافند هوایی کاشان درباره دیدار با فراسنج تهران در فینال بیان داشت: ما با تیم فراسنج در یک گروه بودیم. در دور مقدماتی رفت و برگشت مساوی شدیم. دیدار مقدماتی پیروزی برای هیچ از یک 2 تیم در بر نداشت اما در مرحله نهایی دوباره به هم برخورد کردیم. این تیم از لحاظ اسپانسر و جذب بازیکن، هزینه زیادی کرده بود. کار سختی داشتیم و در بازی اولِ فینال از نظر قرعه ی ارنج، خیلی خوش شانس نبودیم ولی پایاپای و خوب عمل کردیم. در نهایت ما باختیم اما با شایستگی و با رضایت کل جامعه تنیس روی میز و مسئولان رعد پدافند عنوان نایب قهرمانی را به دست آوردیم. چند بازی نزدیک را واگذار کردیم. امین احمدیان بازی را بسیار نزدیک به نوشاد عالمیان واگذار کرد و 2 بر صفر جلو بود. فکر می کنم شایستگی نایب قهرمانی را داشتیم.

وی درباره شکست دادن نیما عالمیان، تنها نماینده تنیس روی میز ایران در المپیک توکیو و اینکه آمادگی این بازیکن را در چه حدی دید گفت: نیما در حال حاضر به نظرم بهترین بازیکن و آماده ترین بازیکن تنیس روی میز ایران است. با توجه به حضورش در لیگ فرانسه شرایط آمادگی خیلی خوبی داشت. اردوهای خوبی را پشت سر گذاشته بود. فکر می کنم با یک یا 2 بازی نمی شود آمادگی اش را زیر سوال برد. او از الان تا زمان شروع مسابقات المپیک 2 اردو در سوئد و مجارستان دارد. فکر می کنم با تمرینات خوبی که انجام می دهد بتواند با آمادگی کامل وارد مسابقات المپیک شود.

نوروزی در ادامه افزود: با توجه به شرایط آمادگی نیما، بازی با او را خیلی سخت می دانستم اما در این مدت تمرینات بسیار خوبی داشتم و از آمادگی خودم کاملا مطلع بودم. می دانستم که می توانم بازی خوبی داشته باشم. 2 گیم اول او را شکست دادم و در 2 گیم بعدی نیما جبران کرد. در گیم پنجم پاپایی پیش رفتیم اما در نهایت خدا را شکر به پیروزی رسیدم و این افتخار را برای تیم رعد پدافند به دست آوردم که ورزشکار المپیکی را در لیگ شکست دادم. شخصا خیلی خوشحال هستم اما نه به خاطر بردن نیما، بلکه بیشتر به خاطر اینکه در 36 سالگی می توانم با زندگی حرفه ای شرایط آمادگی خودم را حفظ کنم و اگر پیراهن تیم ملی کشورم در انتخابی را به دست بیاورم بتوانم مفید واقع شوم.

وی درباره حضور در تیم رعد پدافند هوایی کاشان تصریح کرد: حضور در تیم رعد پدافند واقعا یک تجربه بسیار خوب بود که شامل حالم شد. در سال های گذشته بیشتر برای پتروشیمی بازی می کردم که همیشه هدفش قهرمانی بود و ستاره های لیگ در آن حضور داشتند. در پنج دوره اخیر همراه با تیم پترو شیمی قهرمان ایران شده بودم. امسال حضورم در تیم رعد پدافند با توجه به اینکه در سال 1384 دوران مقدس سربازی را پشت سر گذاشته بودم به واسطه دوستانی بود که با آنها آشنا بودم و می دانستم که حامی ورزش و رشته تنیس روی میز هستند. از سرهنگ محمد صانعی(مدیر کل باشگاه رعد پدافند هوایی ارتش)، داود رضایی(مدیر فنی باشگاه رعد پدافند هوایی کاشان) و حسن رحیمی(سرمربی تیم رعد پدافند هوایی کاشان) تشکر می کنم. این سه بزرگوار شرایط را به نحو احسن برای بچه ها آماده کردند و جا دارد از آنها تشکر داشته باشم.

افشین نوروزی در پایان گفت: من سرباز نبودم اما حمایت این نفرات و باشگاه رعد پدافند به عنوان یکی از باشگاه های نظامی کشور باعث شد تا در این فصل اینجا حضور داشته باشم. بچه های این تیم همگی در حال گذراندن خدمت سربازی هستند و این نفرات آینده ورزش ما خواهند بود. آنها اکثرا در رده های سنی نوجوانان و جوانان پیراهن تیم ملی را به تن کرده اند. این حمایت از سوی باشگاه رعد پدافند باعث می شود تا بتوانند با آرامش به تمرینات بپردازند. نفراتی که در تیم بودند به اصطلاح همگی باانگیزه و خیلی خوب ظاهر شدند وتمرینات خوبی را زیر نظر حسن رحیمی و هادی صبحی انجام دادند. سرپرستی رضا قلیچی جای تقدیر و تشکر دارد؛ ایشان هم زحمت زیادی را کشیدند. مسئولان باشگاه رعد پدافند را به عنوان ورزشکار المپیکی و کاپیتان تیم ملی بسیار خوب و حرفه ای و حامی دیدم و به نظرم فدراسیون تنیس روی میز هم باید از باشگاه رعد پدافند تقدیر و تشکر کند چرا که از آیندگان تنیس روی میز حمایت می کند. اردوهای خوبی که برگزار کردیم باعث شد تا به فینال برسیم و عنوان نایب قهرمانی را به دست بیاوریم.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.