تیم فوتبال استقلال سیلک کاشان در لیگ دسته یک جوانان ماندنی شد

0

تیم فوتبال استقلال سیلک کاشان با برتری مقابل افشید قم در هفته پایانی لیگ جوانان باشگاه های ایران در این رقابت ها ماندنی شد.

تیم فوتبال استقلال سیلک کاشان در لیگ دسته یک جوانان ماندنی شد

به گزارش کی آشیان، این مسابقه حساس و سرنوشت ساز عصر سه شنبه بدون حضور تماشاگران و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ورزشگاه شهید فکری کاشان برگزار شد و شاگردان حسین باغبان در تیم استقلال سیلک با گل دقیقه ۲۰ بهنام عبداللهی بر میهمان خود غلبه کردند.

پس از این گل، بازیکنان تیم افشید قم با حمله های پی درپی برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی کردند اما درخشش دروازه بان و خط دفاعی استقلال سیلک مانع گلزنی حریف شد.

با این نتیجه و با توجه به شکست تیم وحدت بروجرد در بازی همزمان، تیم استقلال سیلک کاشان در لیگ دسته یک جوانان باشگاه های ایران باقی ماند.

لیگ دسته یک فوتبال جوانان باشگاه های ایران از ۲۰ دی ماه ۱۳۹۹ با شرکت ۲۲ تیم در چهار گروه پنج و ۶ تیمی آغاز شد که تیم استقلال سیلک کاشان در گروه چهارم با تیم های افشید قم، وحدت بروجرد، گهر درود، آب منطقه ای کرمانشاه و اروم اسپور ارومیه رقابت کرد.

از این گروه، تیم های اروم اسپور ارومیه و آب منطقه ای کرمانشاه به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند و تیم وحدت بروجرد سقوط کرد.

تیم فوتبال جوانان سیلک کاشان سال ۱۳۹۵ با قهرمانی در استان اصفهان به لیگ مناطق و پس از آن به دسته ۲ و یک کشور صعود کرد.

از شهرستان کاشان تیم نونهالان ستارگان هم لیگ برتر نونهالان باشگاه های ایران حضور دارد.

کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر، پرجمعیت ترین شهر اصفهان پس از مرکز این استان و بیست و هشتمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می شود و تا پیش از شیوع کرونا نزدیک به ۱۴ هزار ورزشکار سازمان یافته فعال در ۴۰ رشته ورزشی داشت.

سرانه ورزشی کاشان ۲۰ سانتی متر است که کمترین مقدار در بین ۲۴ شهرستان اصفهان محسوب می شود.

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.