۲ هندبالیست کاشانی به اردوی تیم جوانان ایران دعوت شدند

0

رییس هیات هندبال کاشان گفت: مهدی عباسی و علی حفیظیان هندبالیست های مستعد و خوش آتیه این شهرستان برای شرکت در نخستین مرحله اردوی تیم جوانان ایران در سال جاری دعوت شدند.

۲ هندبالیست کاشانی به اردوی تیم جوانان ایران دعوت شدند

به گزارش کی آشیان، مهدی پدرام فر افزود: این بازیکنان به همراه ۲۹ بازیکن دیگر از استان های اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، فارس، قزوین، قم، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران و مرکزی تمرینات خود را از ۱۰ تا ۲۳ خرداد ماه جاری زیر نظر کادر فنی تیم هندبال جوانان ایران در مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار شهر ساری پیگیری می کنند.

وی ادامه داد: حفیظیان و عباسی سال گذشته به ترتیب همراه با تیم های فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن اصفهان در مسابقه های قهرمانی نوجوانان کشور شرکت کردند.

به گفته وی، هر چند شیوع ویروس کرونا در یکسال گذشته تمرین های ورزشی را تحت تاثیر قرار دارد اما هیات هندبال کاشان برای بازیکنان یادشده سالن اختصاصی مهیا کرد تا آنان تمرین های خود را به طور مداوم پیگیری کنند و به آمادگی مطلوبی برسند.

رییس هیات هندبال کاشان با بیان اینکه حفیظیان و عباسی در اردوهای سال گذشته تیم نوجوانان کشورمان حضور مستمر و فعالی داشتند، یادآور شد: قرار بود مسابقه های قهرمانی نوجوانان آسیا سال گذشته به میزبانی قزاقستان برگزار شود اما شیوع کرونا مانع برگزاری آن شد.

پدرام فر خاطر نشان کرد: ورزشکاران کاشان استعداد و توانمندی مناسبی در رشته هندبال دارند و اکنون تیم های پایه، نوجوانان و جوانان کاشان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی زیر نظر مهدی دوست و سعید یوسفی برای حضور در رقایت های پیش رو تمرین می کنند.

وی با قدردانی از حمایت های سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل که زمینه ساز حضور مستمر سال های گذشته نماینده هندبال کاشان در مسابقه های لیگ دسته یک باشگاه های ایران شد، ادامه داد: هرچند این تیم سال گذشته به دلیل شیوع کرونا در این رقابت ها شرکت نکرد اما امسال به طور حتم در مسابقه ها حضور می یابد.

به گفته وی، تمرین های تیم هندبال بانوان کاشان نیز برای حضور در رقابت های دسته ۲ کشور زیر نظر آرزو اسکندری و مرضیه کریمیان در حال پیگیری است.

کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر، پرجمعیت ترین شهر اصفهان پس از مرکز این استان و بیست و هشتمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می شود و تا پیش از شیوع کرونا در سال گذشته نزدیک به ۱۴ هزار ورزشکار سازمان یافته فعال در ۴۰ رشته ورزشی داشت.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.