کشور به مسؤولان اخلاق مداری چون آیت الله رئیسی نیاز دارد

0

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: سید ابراهیم رئیسی نشان داد علی رغم توهین ها اخلاق مداری را سرلوحه قرار داد و اتفاقا کشور ما به چنین انسانی در عرصه حکمرانی نیازمند است.

کشور به مسؤولان اخلاق‌مداری چون آیت‌الله رئیسی نیاز دارد

به گزارش کی آشیان، سید جواد ساداتی نژاد شامگاه یکشنبه در جشن پیروزی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ضمن تشکر از آحاد مردم به دلیل مشارکت انتخابات و حماسه ای ماندگار در کشور و آران و بیدگل، اظهار کرد: مردم ما شرایطی سختی را در این سال ها تحمل کردند و این اتفاق مردم کشور را ناراحت کرده بود.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با همه کارشکنی های رسانه های خارجی مردم ما شاهکار کردند،گفت: عدد ۷۰ درصد حضور مردم این منطقه نشان می دهد شهرستان آران و بیدگل یک شهرستان انقلابی است

وی با بیان اینکه باید به بصیرت و حضور مردم تبریک گفت، افزود: شما مردم دل رهبر معظم انقلاب و شهید حاج قاسم سلیمانی را شاد کردید چون دقیقا کاری انجام دادید که امام جامعه ما از انتظارش را داشت.

نیاز کشور به اخلاق مدارانی چون آیت الله رئیسی

ساداتی نژاد با اشاره به اینکه انتخاب ۷۰ درصدی سید ابراهیم رئیسی در این منطقه هوشمندانه بود، افزود: سید ابراهیم رئیسی نشان داد علی رغم توهین ها اخلاق مداری را سرلوحه قرار داد و اتفاقا کشور ما به چنین انسانی در عرصه حکمرانی نیازمند است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی نشان داد در عمل از دایره اخلاق خارج نمی شود، تصریح کرد: شما مردم کسی را انتخاب کردید که پشت میز نشین نیست، رئیس قوه قضائیه کشور بود اما از پشت میز خود بلند شد و در میان مردم آمد.

وی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مسؤولان از پشت میز خود بلند شوند و به میان مردم بروند، خاطرنشان کرد: در صورتی که رئیس قوه مجریه باید در میان مردم باشد و به مردم التیام و آرامش بدهد اما آیت الله رئیسی زمانی که کرونا بود با اینکه می توانست پشت میز باشد باز هم در میان مردم رفت تا مشکلات را حل کند.

ساداتی نژاد با بیان اینکه در مناظرات گفته شد وظیفه قوه قضائیه نیست تا وارد صنعت بشود و باید به زندان ها سرکشی کنید، بیان داشت: ۲هزار کارخانه توسط آیت الله رئیسی احیا شد که این امر باعث شد هزاران کارگر مشغول به کار شوند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل گرانی گوشت قرمز مردم ما دو برابر سرانه دنیا مرغ مصرف می کنند، گفت: دلیل کمبود مرغ نبود خوراک مرغ در کشور بود، به دلیل اینکه ذرت و سویا آب زیاد می خواهد و کشور ما اقلیمی مناسب برای این کشت نیست، مجبوریم این نهاده را از خارج از کشور وارد کنیم.

رئیس بانک مرکزی یک بار هم دعوت کمیسیون کشاورزی را نپذیرفت

وی با بیان اینکه، به عنوان مثال سالی ۹ میلیون تن ذرت وارد کشور می شود، گفت: ذرت در سال ۹۹ کم وارد کشور می شد چون بانک مرکزی دلار به این محصول اختصاص نمی داد، بارها رئیس بانک مرکزی را به مجلس دعوت کردیم و شخص خودم به عنوان رئیس کمیسیون کشاورزی سوال کردم چرا ارز به این محصول اختصاص نمی دهد، اما تا به امروز یک بار دعوت های ما را نپذیرفت و حضور پیدا نکرد.

ساداتی نژاد گفت: در ماه آبان جلسه غیر علنی در خصوص نهاده دامی با حضور رئیس بانک مرکزی گذاشتیم، حرف ما این بود ارز نداریم عقل که داریم، ۴۳ سال است نهاده دامی و دان مرغ را از خارج از کشور واردمی کنیم صدها نفر در این کشور کارشان وارد کردن نهاده دامی است دو شرکت هم خود دولت به نام ستاد پشتیبانی دام دارد، من خطاب به آقای همتی گفتم وقتی ارز نداریم حداقل اجازه بدهید این شرکت ها خرید اعتباری انجام دهند تا دامی را وارد کنند اما ایشان این کارساده را در ۱۵ اسفند انجام داد زمانی که بازار مرغ فضای نابسامانی داشت.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، مردم منطقه کاشان و آران و بیدگل به نوع نگاهی رأی دادند که تفکر جهادی و انقلابی دارد، افزود: این انتخاب شما با نصاب ۷۰ درصد واقعا در این شهرستان مثال زدنی است.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.