ظرفیت کاشان برای تبدیل شدن به قطب خودروسازی کشور

0

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امیدواریم مردم محلی و ادارات قدر شرکت های دانش بنیان را بدانند تا با حمایت ها کاشان محلی بزرگی برای خودروسازی کشور شود.

ظرفیت کاشان برای تبدیل شدن به قطب خودروسازی کشور

به گزارش کی آشیان به نقل از فارس، علی آقامحمدی امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه سفر یک روزه به کاشان بابیان اینکه شرکت ایسگرام و شرکت های خودروسازی و دانش بنیان آینده خودروهای موتور الکترونیک را پیشتازانه جلو برده است، اظهار کرد: امیدواریم مردم محلی و ادارات قدر این شرکت ها را بدانند و با حمایت ها کاشان محلی بزرگی برای خودروسازی کشور شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه شرکت های دانش بنیان اساساً بر این منظور است تا به اقتصاد برسند، افزود: کار شرکت های دانش بنیان از اقتصاد شروع نمی شود اما بعدها باید تجاری سازی شوند؛ عرضه محصولات کارخانه های نوآوری که شکل گرفته است را شاهد هستیم که اهدافشان زمینه های اصلی تکنولوژی است و ریشه هایش باید در ایران وجود داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه، در این زمینه نقشه راه بزرگی شکل گرفته و هنوز کار زیادی در پیش داریم، خاطرنشان کرد: این نهضت به دستور مقام معظم رهبری حرکت می کند و همه کشور می دانند این مسیر قطعی جمهوری اسلامی است که نیروی انسانی دانشگاهی اش بتواند بهترین فعالیت ها را انجام دهد.

آقامحمدی در پاسخ به این سؤال که با توجه به نام گذاری سال جدید شرکت های دانش بنیان چه مقدار تأثیر در مسائل اقتصادی دارند، گفت: عوامل مؤثر آن دو مسأله است یعنی به کارگیری نیروی انسانی که مهم ترین سرمایه ما و تکنولوژی که مهم ترین عامل وابستگی ما است، این بحث در حقیقت می تواند این دو مشکل را حل کنند و در حال حاضر گردگیری ها در حال انجام است.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.