با تولید کلیپ بانکداری اسلامی بانک ها را مجاب به حمایت از امورات مسجد کردیم

0

برای تهیه امورات مسجد به دنبال اخذ تسهیلات بودیم که با توجه به شرایط از انجام کار پشیمان شدیم، و برای حل مشکل یک کلیپ ۱۰ دقیقه ای در خصوص نحوه بانک داری اسلامی آماده و به رئیس بانک ها ارائه کردیم که این تجربه رسانه ای موجب تسهیل مشکلات شد.

به گزارش کی آشیان، علی آبیاتی در گردهمایی منتخبین فهما کشور که با حضور حجت الاسلام والمسلمین «حبیب رضا ارزانی» رئیس ستاد فهمای کشور به میزبانی مازندران در اردوگاه شهدای خرماکلا درحال برگزاری است، بیان کرد: از رواق رسانه رتبه برتر کشور را به دست آوردیم، بلندگوی کانون خیلی مهم است، از این رو پیدا کردن معضل و راه حل را در دستور کار قرار دادیم.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری «معراج الصالحین» کاشان با اشاره به انجام دو کار مهم که انجام شد، گفت: ما همواره سعی کردیم مسئولان شهری و استانی را به کانون بکشانیم، اگر هم می آمدند وقتی را برای گوش دادن به حرف های بچه های کانون اختصاص نمی دادند، با آغاز تابستان ۱۳۹۹ از بچه ها قول گرفتم اطلس و مجله ای برای کانون تهیه کنند .

آبیاتی یادآور شد: در این اطلس پوستری تهیه شد جزییات ۸ واحد تخصصی در کانون و تمام کلاس ها تا حتی گزارش مالی تابستان و … در آن گنجانده شد، بالغ بر ۳۰ نسخه از آن چاپ کردیم و همه بازتاب داشت، کار دوم در حوزه رسانه طراحی برنامه اتاق عقد جوان بود که نیاز به بودجه ۲۵ میلیون تومانی داشت تا برای کسانی که مشکل مالی دارند این اتاق تهیه شود.

مدیر منتخب فهما از کاشان ادامه داد: برای تهیه بودجه به دنبال اخذ تسهیلات بودیم آن هم با شرایط سخت و عجیب و غریب، بعد به سراغ بانک ها رفتیم، اما شرایط دریافت وام بسیار سخت بود تا جایی که از انجام کار پشیمان شدیم، بلافاصله به بچه ها گفتم یک کلیپ در خصوص نحوه بانک داری اسلامی ظرف مدت دو روز به مدت ده دقیقه آماده کنند به رئیس بانک ها ارائه دادم.

این مدیر فعال یادآور شد: این تجربه رسانه ای اتفاق بزرگی را رقم زد و موجب تسهیل مشکلات شد.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.