قیمت مرغ در کاشان افزایش داشته است؟

0

چند نرخی بودن قیمت مرغ و افزایش قیمت موجب نارضایتی شهروندان کاشانی شده است که مسئولان باید رسیدگی کنند.

به گزارش کی آشیان، حسین یکی از شهروندان کاشانی با بیان اینکه قیمت مرغ در همه جای کاشان یکسان نیست، اظهار داشت: هر صنفی برای خود قیمتی ارائه می کند در حالی که مسئولان تاکید دارند قیمت مرغ باید ۲۴۹۰۰، اما اینطور نیست.

این شهروند کاشانی با بیان اینکه بخش نظارت بر صنوف لازم است تدابیری بیندیشند، افزود: نباید برای خرید مرغ صنوف مختلف را سر رد تا هر کدام ارزان تر می دهند از آن خرید کنند؛ این موضوع اعتماد عمومی را از بین می برد.

رضا دیگر شهروند کاشانی با بیان اینکه قیمت مرغ از ثبات نسبی برخوردار است، افزود: متاسفانه این ثبات نسبی با تفاوت قیمت در مغازه های مختلف همخوانی ندارد و از این رو باید تدابیری اندیشیده.

این شهروند کاشانی با بیان اینکه لازم است در راستای نظارت بر اصناف تمهیدات لازم را پیش بینی کنند، افزود: چند نرخی بودن قیمت مرغ در کاشان موجب سردرگمی شهروندان می شود و از این رو لازم است تا مسئولان اقدامات مقتضی را انجام دهند.

رئیس اتحادیه مواد پروتئینی در کاشان ضمن اشاره به علل افزایش قیمت مرغ در ماه های اخیر در کشور و به تبع آن در کاشان اظهار داشت: قیمت مرغ به صورت مصوب ۲۴۹۰۰ تومان است و بر همین اساس در تمامی واحد ها باید به این قیمت به فروش برسد.

نادری با بیان اینکه تیکه کردن مرغ ممنوع است، افزود: تنها یک صنف در کاشان اجازه تیکه کردن مرغ را دارد و مرغ آزاد نیز با نرخ هرکیلو ۳۵ هزار تومان ارائه می شود تا به تنظیم بازار کمک کند.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.