نماز جمعه کاشان فردا اقامه می‌شود

0

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه کاشان از اقامه این نماز عبادی سیاسی فردا به امامت آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان خبر داد.

سفیر ولایت - پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله سلیمانی

به گزارش کی آشیان به نقل از تسنیم، علیرضا کاشانی نژاد ضمن اشاره به بهبود شرایط و خروج کاشان از وضعیت قرمز کرونایی اظهار داشت: بر همین اساس مقرر شده است نماز جمعه کاشان فردا مورخ چهارم تیرماه اقامه شود.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته سخنرانی پیش از خطبه ها نیز در نظر گرفته شده است، افزود: مهندس کریمی مدیر امور آبفای کاشان پیش از ایراد خطبه های نماز جمعه سخنرانی دارند و شرکت کنندگان می توانند از سخنان این مقام مسئول استفاده کنند.

کاشانی نژاد با بیان اینکه سرویس دهی اتوبوس های سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان نیز برقرار است، تصریح کرد: شهروندان برای حضور در میعادگاه نماز جمعه می توانند بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته با حضور در ایستگاه های تعریف شده حضور پیدا کرده تا با اتوبوس به سمت مصلی بقیهالله الاعظم(عج) کاشان حضور به هم رسانند.

وی با بیان اینکه نماز عبادی سیاسی جمعه فردا در کاشان به امامت آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان اقامه می شود، افزود: اقامه نماز جمعه در مصلی بقیهالله الاعظم(عج) کاشان در زمان محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اقامه می شود.

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه کاشان با بیان اینکه سالمندان و گروه های حساس از حضور در مصلی جهت اقامه نماز جمعه به منظور حفظ سلامتی خودداری کنند، ابراز داشت: عموم مردم می توانند جهت استماع خطبه های پرفیض نماز جمعه کاشان از رادیو کاشان و صفحه سفیر ولایت در شبکه اجتماعی اقدام کنند.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.