انجام ۹۰ عملیات رفع عیب در شبکه توزیع برق کاشان در روزهای گذشته

0

رئیس اداره برق کاشان از انجام ۹۰ عملیات رفع عیب در شبکه توزیع برق شهرستان کاشان در روزهای گذشته خبر داد.

انجام ۹۰ عملیات رفع عیب در شبکه توزیع برق کاشان در روزهای گذشته

به گزارش کی آشیان، علیرضا عرب بیگی با بیان اینکه در چند روز گذشته شاهد بارش گسترده رحمت الهی در سطح شهرستان کاشان بوده ایم، اظهار داشت: همزمان با این اتفاق مهم که بیشترین بارش در شش ماه گذشته در شهرستان کاشان بوده است، تیم های عملیاتی اداره برق کاشان نیز برای ارائه خدمات به شهروندان کاشانی به حالت آماده باش بوده اند.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در شهرستان کاشان ابراز داشت: همزمان با این اتفاق و از اوایل اسفندماه نیروهای عملیاتی اداره برق کاشان تمام سعی خود را برای پایداری شبکه توزیع برق انجام دادند تا بیماران و کادر درمانی دغدغه ای بابت جریان برق در سطح شهرستان کاشان نداشته باشند.

رئیس اداره برق کاشان همچنین با اشاره به اعزام ۹۰ گروه نیروهای عملیاتی این اداره همزمان با حجم گسترده بارش های باران در طول ۴۸ ساعت گذشته در سطح شهرستان کاشان تصریح کرد: عمده عملیات انجام شده وصل فیدرهای از مداد خارج شده به علت بارش باران و طوفان، وصل شبکه های فشار ضعیف قطع شده ناشی از شکستن درختان و سقوط بر روی شبکه و همچنین وصل انشعابات مشترکین کاشانی بوده است.

وی از انجام ۶۰ مورد از این عملیات ها در واحد حوادث، عملیات و اتفاقات شهر کاشان خبر داد و بیان داشت: ۳۰ مورد نیز در اداره برق راوند و شعبه قمصر انجام شده است.

عرب بیگی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم ماندن مردم در خانه برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت: از شهروندان کاشانی خواهشمندیم برای انجام و پیگیری کارهای خود حتی المقدور از مراجعه حضوری به اداره برق خودداری و با استفاده از سامانه های ۳۷۱۲۱، ۱۲۱ و شماره تلفن های ۵۵۳۴۰۰۱۱ الی ۱۴ و یا اپلیکیشن موبایلی نیرو نگار به صورت غیرحضوری نسبت به پیگیری موارد مرتبط با اداره برق اقدام نمایند.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.