دوچرخه سواران بابلسر به دیدار نماینده ولی فقیه در کاشان رفتند

0

تیم دوچرخه سواری مشهدسر از شهرستان بابلسر امروز وارد کاشان شدند و با نماینده ولی فقیه در کاشان دیدار کردند.

به گزارش کی آشیان به نقل از پورتال خبری کاشان، در این دیدار آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در کاشان ترویح فرهنگ ورزش به ویژه ورزش دوچرخه سواری را نمادی از ارادت ملت ایران به ساحت مقدس ائمه معصومین (ع) دانست.

وی با بیان اینکه حرکت های شعاری و نمادین باید با شعور و معرفت همراه باشد، خطاب به رکاب زنان مشهد سر شهرستان بابلسر گفت: همیشه در هر جا که هستید خودتان را در محضر امام رضا(ع) بدانید و از هم اکنون تصمیم بگیرید حرکت نمادین و شعاری شما همراه با تفکر و آگاهی و معرفت باشد.

سجاد مظفری تبار سرپرست تیم دوچرخه سواری سارمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان در این دیدار گزارشی از تور بیست و یک ساله تیم دوچرخه سواری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان ارائه کرد.

مظفری تبار گفت: تیم دوچرخه سواری سارمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان طی 21 سال گذشته همه ساله مسیر یکهزار و 240 کیلومتری کاشان به مشهدالرضا(ع) را به مدت 10 روز با عبور از شهرهای قم، تهران، دماوند، فیروزکوه، قائم شهر، ساری، گرگان، مینودشت، بحنورد، قوچان و چناران به بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا مشرف می شوند و نایب الزیاره مردم شهرستان کاشان هستند.

وی با اشاره به اینکه طی 22 سال گذشته تنها سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانستند این مسیر را رکاب بزنند افزود: امسال تمرینات تیم دوچرخه سواری سارمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان آغاز شده است و مقدمات اعزام تیم به مشهد مقدس در حال انجام است تا در صورت فراهم شدن شرایط، بیست دومین تور دوچرخه سواری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان از حزم علی ابن باقر به حرم علی ابن موسی الرضا انجام شود.

لازم به ذکر است، امروز پنحشنبه سوم تیرماه تیم 4 نفره دوچرخه سواری مشهدسر بابلسر متشکل قاسم غلامحسینی،امیر نعیمی، داوود جهانیان،حسین حسن نژاد از دوستان آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان از شهرستان بابلسر با هدف زیار ت حضرت رضا، حضرت فاطمه معصومه و شاهچراغ مسیر های بابلسر تا مشهد مقدس را در مدت ۵ روز به مسافت ۸۰۰ کیلومتر رکاب زدند و پس از زیارت امام رضا به سمت قم و حرم حضرت فاطمه معصومه عازم شدند.

این کاروان دوچرخه سواری بعد از زیارت حضرت فاطمه معصومه، امروز پنحشنبه سوم تیرماه 1400 به کاشان رسیدند و با آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی ففیه و امام جمعه کاشان دیدار کردند.

تیم دوچرخه سواری مشهدسر بابلسر فردا صبح کاشان را به مقصد اصفهان برای رسیدن به شیراز و زیارت امامزاده اخمد ابن موسی(ع) شاه چراغ ترک خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.