آتش نشانان کاشان جان ۸۰ شهروند را در خرداد 1400 نجات دادند

0

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آتش نشانان این سازمان خرداد امسال با حضور در ۳۷۶ عملیات شامل ۲۵۶ حادثه و ۱۲۰ آتش سوزی، جان ۸۰ شهروند را نجات دادند.

آتش‌نشانان کاشان جان ۸۰ شهروند را نجات دادند

به گزارش کی آشیان، محمدعلی پیراسته، بی احتیاطی در روشن کردن آتش و اتصالی برق را از مهمترین علت های آتش سوزی های رخ داده در خرداد امسال اعلام کرد و افزود: بیشترین آتش سوزی ها در محل جمع آوری ضایعات، مراتع و فضاهای سبز بود که عوامل عملیاتی آتش نشانی در نخستین فرصت تمامی آنها را پوشش دادند.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان کاشانی و امدادرسانی مطلوب آنان به شهروندان در ۲۵۶ حادثه مختلف از جمله نجات افراد محبوس، رفع خطر حیوانات، تصادف، رهاسازی اعضای بدن و آسانسور با انجام اقدام های لازم، اظهار داشت: یک فوتی و ۴۰ مصدوم در عملیات های خرداد ماه گزارش شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان اضافه کرد: هفت هزار و ۸۰۵ تماس با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی کاشان در خرداد ماه ثبت شد.

پنج ایستگاه آتش نشانی با ۲۷ دستگاه خودروی سبک و سنگین در کاشان خدمت رسانی می کند.

شهرستان کاشان با برخورداری از ۲ شهرک و چهار ناحیه صنعتی به مساحت یکهزار و ۵۰۰ هکتار با افزون بر یکهزار و ۲۰۰ واحد صنعتی فعال در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.