دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو در کاشان

0

پلیس با شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو در شهر کاشان پرده از ۱۴ فقره سرقت داخل خودرو برداشت.

دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو در کاشان

به گزارش کی آشیان، سرهنگ حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت داخل خودروهای پراید در سطح شهر کاشان، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با استفاده از سرنخ های به جا مانده از سارق و یک تحقیقات گسترده میدانی سارق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی افزود: سارق ۳۲ ساله بنام جابر که اعتیاد به مواد مخدر دارد در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود، اما در مواجهه با مستندات محکم پلیس، به ۱۴ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهر کاشان اعتراف کرد.

سرهنگ بساطی خاطرنشان کرد: در ادامه این عملیات با هماهنگی مقام قضایی از مخفیگاه این سارق حرفه ای تعداد زیادی کارت مموری ، کارت اعتباری بانکی، گوشی تلفن همراه و کارت حافظه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان با اشاره به اینکه متهم اغلب از خودروهایی که در سطح معابر تاریک و خلوت پارک شده و فاقد تجهیزات ایمنی بودند ، سرقت می کرده است از شهروندان خواست نسبت به رعایت موارد ایمنی اقدام کنند و هرگونه موارد مشکوک را بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.