مسؤولان منتظر مراجعه مردم نباشند خود به میان بروند

0

آیت الله سلیمانی گفت: مسؤولان فرهنگی به جای اینکه در محل کارخود نشسته و منتظر باشند مردم برای رفع مشکلات خود به آن ها مراجعه کنند خود به میان مردم بروند.

آیت الله عباسعلی سلیمانی در سلسله جلسات طرح سفیر ولایت در مسجد صاحب الزمان (عج) خیابان فلسطین به انجام فعالیت های فرهنگی در مساجد تأکید کرد و گفت: امور مساجد شهرستان مشکلات فرهنگی محدوده مساجد را احصاء و نسبت به رفع آن اقدام کند.

وی افزود: مسؤولان فرهنگی به جای اینکه در محل کارخود نشسته و منتظر باشند مردم برای رفع مشکلات خود به آن ها مراجعه کنند، خود به میان مردم بروند و مشکلات مردم را برطرف کنند.

به گفته وی مسؤولان هفتگی و یا دو هفته ای یک بار به یکی محلات شهرستان رفته و با مردم دیدار کنند و مشکلات فرهنگی محل را با ملاقات های چهره به چهره با مردم بحل و فصل کنند.

آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه فرصت خدمت به مردم از سوی مسؤولین نعمت بزرگی است که خداوند به مسؤولان داده است اظهار داشت: مسؤولان از این فرصت به دست آمده کوتاه برای خدمت به مردم نهایت استفاده را داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به اینکه خدمات برخی از مسؤولان را نباید نادیده گرفت و به برجسته کردن خدمات مسؤولان تأکید کرد و گفت: انسان باید خدمات خود را کوچک و خدمات دیگران را بزرگ بداند.

نماینده ولی فقیه در کاشان همچنین مشکلات معیشتی و اقتصادی و تحریم های دشمن را یاد آور شد و با اشاره به اینکه تنها بخشی از مشکلات ناشی از تحریرم ها، سیل، زلزله و کرونا است گفت: همه مشکلات کشور با اعتماد به توان نیروهای داخلی قابل حل است.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.