علی هاشمی طاهری با 9 رای رئیس شورای شهر کاشان شد

0

در مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره انتخابات شورای شهر کاشان محمد قنبری به عنوان سرپرست شهرداری کاشان و علی هاشمی طاهری با ۹ رای رئیس شورای شهر کاشان شد.

به گزارش کی آشیان ، با توجه به پایان کار دوره پنجم شورای اسلامی و شهردار کاشان، امروز مراسم تحلیف منتخبین شورای شهر کاشان و شش شهر دیگر این شهرستان در محل فرمانداری کاشان و در سالن جلسات برگزار شد.

منتخبین ششمین دوره شورای شهر کاشان تا انتخاب شهردار برای این جایگاه سرپرست تعیین کرده و امورات تا تعیین شهردار جدید توسط اعضای شورای شهر توسط سرپرست پیگیری و دنبال شود و اختلالی در روند امورات ایجاد نشود.

حسین حیدریان، منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان ضمن اشاره به انتخاب سرپرست شهرداری کاشان اظهار داشت: با توجه به تعیین سرپرست شهرداری تا انتخاب شهردار کاشان، محمدرضا قنبری، معاون خدمات شهری شهرداری کاشان به این سمت انتخاب شده است تا امورات توسط وی پیگیری شود.

با توجه به برگزاری مراسم تحلیف منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان و بر اساس رای گیری صورت گرفته به منظور انتخاب رئیس شورای شهر پس از انجام فرآیند اخذ رای علی هاشمی طاهری با 9 رای اعضای شورا به عنوان رئیس شورای شهر کاشان در سال نخست دوره ششم شورای اسلامی انتخاب شد.

حسین عرب بیگی با 9 رای به عنوان نائب رئیس شورای شهر، علیرضا مفرح با 9 رای خزانه دار، حسین باغشیخی با 9 رای منشی اول، مهدی نادعلی با 9 رای منشی دوم و حسین حیدریان با 9 رای سخنگوی شورای شهر کاشان انتخاب و جواد حاجی قدیری و حسین حیدریان نیز به عنوان نماینده شورای شهرستان های کاشان انتخاب شدند.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.