ارتقای کیفیت زندگی شهروندان کاشانی از اهداف شهرداری است

0

سرپرست شهرداری کاشان ضمن تاکید بر لزوم توجه به قشر مستضعف جامعه گفت: کیفیت زندگی شهروندان کاشانی از موضوعات مغفول مانده است.

محمدرضا قنبری کاشانی

به گزارش کی آشیان، محمدرضا قنبری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای شهر کاشان ضمن تقدیر از عوامل شهرداری و شورای شهر کاشان در دوره پنجم اظهار داشت: ما افتخار خدمت در شهری را داریم که عالم پرور و شهید پرور است و توانمندی قابل قبولی در حوزه های مختلف دارد.

وی با بیان اینکه در راستای اهداف شورای شهر یعنی خدمت رسانی صادقانه به ویژه قشر ضعیف جامعه در طول این مدت قدم بر می داریم، افزود: انضباط مالی، پاسخگویی، شفافیت، توسعه محوری و عدالت محوری در دستور کار قرار می گیرد.

سرپرست شهرداری کاشان با بیان اینکه کمک به قشر مستضعف جامعه که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در دستور کار قرار می گیرد، ابراز داشت: از جمله مهمترین موضوعات در دوره مدیریت شهری شهروندسالاری است و یکی از مواردی نیز که کمتر به آن پرداخت شده است کیفیت زندگی شهروندان است.

وی با بیان اینکه در زمینه ارتقاء کیفیت زندگی جا برای کار بسیار وجود دارد، گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام به ویژه پروژه هایی که حیثیت منطقه و شهر به آن گره خورده است در دستور کار قرار گرفته است که از جمله این پروژه ها پروژه محور امیرکبیر و زیرگذر سردار شهید سلیمانی است.

قنبری ضمن تاکید بر ایجاد درآمدهای پایدار ویژه شهرداری کاشان تصریح کرد: ممکن است درآمدهای پایدار در شهرداری کاشان مغفول مانده باشد که باید به این موضوع توجه ویژه صورت پذیرد و حقوق کارکنان نیز یکی دیگر از مقوله های مهم است که باید با برنامه ریزی لازم به آن پرداخت.

وی ضمن تاکید بر ارتقاء سیما و منظر شهری کاشان تاکید کرد: درخواست های زیادی از طریق سامانه 137 به ویژه قشر محروم جامعه به شهرداری کاشان می رسد و بر همین اساس لازم است با بررسی و آنالیز آن در راستای رفع مشکلات مردم اقدامات موثر صورت پذیرد.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.