قدردانی از اسطوره دو و میدانی کاشان پس از 70 سال

0

از روزی که ورزش را شروع کردم تا به امروز که 70 سال از عمر ورزشی خود را پشت سرگذاشته و در سن 83 سالگی قرار دارم هیچ مسؤولی به من خسته نباشید نگفته بود اما دکتر ابریشمی راد امشب برای دومین بار از من تقدیر کرد.

جواد مقامی

به گزارش کی آشیان به نقل از پورتال خبری کاشان، حاج جواد مقامی اسطوره ورزش دوومیدانی کاشان در مراسم اعطای نشان افتخار سیلک و مراسم پایانی دومین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی بعد از دریافت نشان افتخار سیلک از دکتر ابریشمی راد شهردار کاشان گفت: از روزی که ورزش را شروع کردم تا به امروز که 70 سال از عمر ورزشی خود را پشت سرگذاشته و در سن 83 سالگی قرار دارم هیچ مسؤولی به من خسته نباشید نگفته بود اما دکتر ابریشمی راد امشب برای دومین بار از من تقدیر کرد.

وی به پیشرفت ورزش دوومیدانی کاشان اشاره کرد و گفت: ورزش دو ومیدانی کاشان چنان پیشرفت کرد که در کشور حرف اول را می زد و همانگونه که جاماییکا را قطب ورزش دو و میدانی جهانی می دانستند کاشان را نیز در کشور صاحب جایگاه می دانند.

اسطوره ورزش دوومیدانی کاشان با اشاره به اینکه 70 سال از عمر 83 ساله خود را تمام وقت به ورزش اختصاص داده و در زمین ورزشی سپری شده است، اظهار داشت: طی این مدت یکصد قهرمان ملی تربیت کرده ام و 30 رکورددار بازی های آسیایی و جهانی تحویل ورزش قهرمانی کشور داده ام.

به این مطلب رای دهید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.