برگزاری نماز جمعه کاشان فردا در مصلی بقیه الله الاعظم

0

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه کاشان از اقامه نماز جمعه این هفته کاشان در مصلی به امامت حجت الاسلام اسلامی تبار خبر داد.

محمدرضا اسلامی تبار

علیرضا کاشانی نژاد ضمن اشاره به بهبود شرایط کرونایی شهرستان کاشان اظهار داشت: خوشبختانه با خروج شهرستان کاشان از شرایط قرمز کرونایی نماز جمعه این هفته شهرستان کاشان مورخ دوم مهرماه در مصلی بقیه الاعظم کاشان اقامه می شود.

وی با بیان اینکه اقامه نماز جمعه این هفته کاشان به امامت حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا اسلامی تبار، امام جمعه موقت کاشان اقامه می شود، افزود: برنامه ها از ساعت 11:30 آغاز شده و احمدرضا لطف آبادی قاری و مؤذن با اجرای محمدباقر خندان و مکبر محمدهادی کامران است.

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان کاشان با بیان اینکه سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه کاشان سرهنگ کریم اکبری، فرمانده سپاه شهرستان کاشان است، ابراز داشت: با سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری کاشان نیز هماهنگی لازم صورت پذیرفته و اتوبوس ها از میادین اصلی شهر آماده ارائه خدمت و انتقال نمازگزاران به مصلی هستند.

وی با بیان اینکه سالمندان و افراد دارای بیماری زمینه ای به منظور حفظ سلامتی از حضور در مصلی بقیه الاعظم کاشان خودداری کنند، گفت: رعایت پروتکل‎های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی در طول مراسم الزامی است و نمازگران حتما از مهر، جانماز و چادر نماز شخصی استفاده کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.